DTG - PRIAMA DIGITÁLNA POTLAČ

Ponúkame Vám krásnu plnofarebnú potlač tričiek od 1ks

Týmto spôsobom pre Vás potlačíme:

Tričká a tielka

Mikiny

Tašky

Detské oblečenie

Briliantnosť farieb

Potlač Vás uchváti živými farbami a sýtou bielou. Na bielom textile je potlač nehmatateľná a tým je nosenie trička o to viac komfortnejšie.
*ostrosť natlačeného námetu závisí od rozlíšenia a kvality spracovania tlačenej grafiky, v prípade nedostatočnej kvality grafiky zákazníka upozorníme

Vhodné na tlač komplikovaných grafík

Tlačiť je možné rôzne komplikované námety, od jednoduchého malého loga až po fotografie či obrázky plné detailov až do rozmeru 40×50 cm!

Certifikácia ECO PASSPORT

Atrament Epson UltraChrome DG a roztok na predbežnú úpravu, ktoré používame, majú certifikát Eco Passport od spoločnosti OEKO-TEX®. Sú certifikované ako bezpečné pre dospelých aj deti vrátane batoliat.

Vysoká trvácnosť potlače

Vďaka špičkovej technike je potlač od nás vysoko-kvalitná, odolná voči popraskaniu. Zvýšená odolnosť voči vyblednutiu farieb. Používame iba originálny značkový spotrebný materiál.

Referencie

Viac referencií nájdete na našich sociálnych sieťach
Facebook / Instagram

Spýtajte sa na cenu

Špecifikujte textil a potlač *

Námet alebo grafika
Kontakt na Vás *

Klikutím na tlačidlo súhlasíte so spracovaním os. údajov v súlade s GDPR. Budeme Vás kontaktovať na jeden zo zadaných kontaktných údajov, výlučne z dôvodu zaslania požadovanej ponuky – ceny a termínu vypracovania objednávky.
Ak ste vložili obrázok/prílohu, po kliknutí na tlačidlo prosím počkajte na zobrazenie informačnej správy o úspešnom odoslaní formulára. V opačnom prípade túto správu nemusíme obdržať.

Štúrova 7, Nitra - Mestská Tržnica

0905 836 016

obchod@flexisupport.sk